خلاصه توانمندی های شرکت

 

با سلام و احترام به این وسیله جهت آشنایی با برخی از توانمندی ها ، امکانات و سوابق کاری ، این مجموعه موارد ذیل را به استحضار می رساند. 

شرکت مادیزد، در سال ۱۳۸۲ تاسیس و با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ماشین های اداری و مهندسی کامپیوتر و الکترونیک شروع به فعالیت نمود. از آنجا که اکثر متخصصین و مسئولان این شرکت دارای درجات علمی و تخصصی مرتبط، با سوابق تجربی بسیار بالا می باشد، سعی شده در کلیه سطوح بهترین پیشنهادات ( جهت فروش و خدمات پس از فروش برای مراجعین محترم را داشته باشیم چنانکه به جرات می توان گفت این شرکت در این فاصله زمانی کوتاه، به رقابت در سطوح بالا با پیشکسوتان این عرصه پرداخت.

این شرکت با عنایت خداوند متعال و به سبب، همت و پشتکار بلند پرسنل و با تكيه به اصل صداقت در کار و با ایمان به تجربه خود، موفق به کسب نمایندگی های متعدد گردید. به دلیل سابقه و اعتبار نمایندگی ها و همچنين قدرت و توانایی این مرکز در خدمات پس از فروش، در مدتی کمتر از زمان پیش بینی شده، شرکت توانست جای خود را در میان دوایر دولتی و خصوصی و شرکت های همکار باز نموده و به عنوان نماینده برتر کشوری خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ در سال ۱۳۸۸ نایل گردید.

از جمله اهم نمایندگی های این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

١- نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات سامسونگ با ضمانت سام سرویس

۲ - نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش یو پی اس های توانای پرسو الكترونیک

٣- نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ساعت های حضور و غیاب، اتوماسیون اداری و کیوسک های اطلاع رسانی جهان گستر

۴- نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش چاپگرهای سوزنی و ماتریسی سرعت بالای Tally Genieom

۵- نمایندگی فروش ویدئو پرژکتورهای Epson 

۶- نمایندگی فروش یو پی اس های APC با تکنولوژی American Power Conversion 

۷- نمایندگی انحصاری باطری های هیتاکو

۸- نمایندگی فروش اسکناس شمار و کاغذ خردکن نیکیتا

همانطور که قبلا نیز گفته شد مادیزد بعنوان مجرب ترین مرکز خدمات ماشین های اداری یزد لقب گرفت چنانکه این مركز تنها ارائه دهنده خدمات و تعمیرات پلاترهای رنگی در استان یزد می باشد و این خود به تنهایی تایید مطالب فوق را می نماید.

کلیه خدمات این شرکت در بخش های زیر انجام می گیرد:

الف) تعمیرگاه الکترونیک:

در این بخش تعمیرات پیشرفته انواع بوردهای الکترونیکی از قبیل مانیتور - یو پی اس - منابع تغذیه سوئیچینگ و آنالوگ - مادربورد انجام می گیرد.

ب) تعمیرگاه چاپگر:

با بکارگیری نیروهای با تجربه و نیروهای تحت آموزش اختصاصی، در این بخش کلیه خدمات مربوط به چاپگر فاكس - کپی - پلاتر - پول شمار - کاغذ خردکن و شارژ اورجینال انواع کارتریج های لیزری و جوهر افشان و ... امکان پذیر می باشد.

ج) تعمیرگاه کامپیوتر: 

در این بخش کلیه خدمات مربوط به ایرادهای نرم افزاری - سخت افزاری و تعمیرات تخصصی D.D.H قابل ارائه می باشد.

در خاتمه مفتخر خواهیم شد که از محل شرکت، محصولات و توانمندی های بالفعل و بالقوه آن دیدن نموده و ما را از نقطه نظرات عالی خود مطلع فرمائید.

ارائه خدمات متمایز موجب مسرت ماست

با سپاس شرکت ماديزد

 

تخفیف ویژه خرید

0%

پیشنهاد ویژه

شركت ماديزد با پشتوانه نيروهاي متخصص و متعهد در زمينه هاي فروش و خدمات پس از فروش ماشين های اداری، كامپيوتر و شبكه